Catering Dietetyczny
Właśnie znalazłeś
Dietę dla Siebie!

Jak to działa

Catering Dietetyczny

Pragniesz szybko schudnąć?

Są różne sposoby na odchudzanie i nie wiesz który wybrać?

Nie masz czasu na liczenie kalorii i przygotowywanie dietetycznych posiłków?

Catering dietetyczny jest dla ciebie! Gwarantuje łatwe odchudzanie. Sposób jest wygodny, coraz bardziej dostępny, szczególnie dla mieszkańców dużych miast, niemających czasu na codzienne zakupy i gotowanie. Koszt dostarczenia jest rozsądny a efekt naprawdę widoczny.

Ogólne zasady funkcjonowania cateringu dietetycznego

Posiłki dostarczane są pięć lub na Państwa życzenie sześć razy w tygodniu (sobotnia paczka przyjeżdża wraz z niedzielną w sobotę rano). Zestawy obejmują pełne wyżywienie na cały dzień i są dowożone pod wskazany adres w godzinach 2-9 rano. Dania są zapakowane w pojemniki jednorazowe (z atestem do przechowywania produktów żywnościowych), w których można podgrzewać posiłki w kuchence mikrofalowej.

Dieta polega na dostarczeniu organizmowi optymalnych dawek białka, węglowodanów, cukru, tłuszczy, witamin i minerałów dobranych odpowiednio do wybranego planu żywieniowego. Z menu wykluczone są potrawy niekorzystne dla naszego organizmu. Program dietetyczny skierowany jest do osób, które chcą zrzucić kilka kilogramów lub dla tych chcących nadbudować masę mięśniową. Popularne stają się również programy dla ludzi wybierających zdrowe odżywianie na co dzień. Diety takie  sprawdzają się też u osób z podwyższonym cholesterolem oraz chorych na cukrzycę. Dieta z dostawą do domu obfituje w różnorodne potrawy, z których większość nie powtórzy się przez długi okres czasu.

Dieta odchudzająca bogata jest w ciekawe sałatki, także te, które są elementami diety śródziemnomorskiej. Nasze posiłki są niepowtarzalne i smaczne. Także diety „na masę” przygotowywane są w taki sposób, aby smakowały każdemu i pozwalały w stosunkowo krótkim czasie, w połączeniu z odpowiednimi treningami i suplementacją, uzyskać oczekiwane efekty.

NOWOŚCI :

Dane kontaktowe

Zachęcamy do kontaktu
-w razie pytań bądź wątpliwości.

+48 519 639 519
zamowienia@PanDieta.pl

Pon. - Pt. 09:00 - 17:00
Sob.-Nd. Biuro nie pracuje

Call Now Button